MAKİNA PARKINI ZİYARET ET İNCELE
HAKKIMIZDA
YARIM ASRA YAKIN HİZMET VEREN HANCI MAKİNA
Ağır iş sanayi dalında, sektörünün liderlerinden olup 1976 yılında Ankara’da kurulmuştur. Enerji, Maden, Çimento ve Demir-Çelik sektörlerinde kullanılan ve/veya ihtiyaç duyulan ekipmanların, revizyon, imalat ve işlenmesi konularında hizmet vermektedir.

Hancı Makina, iç ve dış piyasa müşterilerine, Ankara Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan, 5000 m ‘si kapalı olmak üzere toplam 7000 m ‘lik alana sahip fabrikasında üretim yapmaktadır.

Hancı Makina, geniş ve kapasitif bir makina parkına sahiptir. 2014 yılında, işine olan inancı ile Türkiye’nin “en büyük” dik tornalarından birini devreye almıştır.

Hancı Makina, 40 yıllık tecrübesiyle edindiği ilkelerin oluşturduğu sağlam bir yapıdır. Geleneklere bağlı ve gelişmeye açıktır. Ortak hedeflere sahip bir takım ruhuyla “değişime ayak uydurmaktansa değişimi yaratmayı benimsemiştir.
MİSYONUMUZ
Ağır sanayi sektörü başta olmak üzere diğer sektörlerin de ihtiyaç duyduğu yedek parça ve teçhizatın imalat, revizyon ve işlenmesinin süresinde en kaliteli ve en iyi çıktılarının alınması için çalışmak.
VİZYONUMUZ
Tecrübesinin doğruladığı ilkelerle meydana getirdiği sağlam yapıyı, geleneklere bağlı, yenilik ve gelişime açık görüş açısıyla geleceğe taşıyan bir şirket olmak.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Hancı Makina İmalat San. ve Tic. LTD. ŞTİ. 1.O.S.B
Karamanlılar Cad. No: 11 Sincan / ANKARA / TÜRKİYE
+90 (312) 267 14 16 - 17 Faks: +90 (312) 267 14 21
info@hancimakina.com
Telefon Numaralarımız
0 312 267 14 16
Copyright © Hancı Makina Telif Hakları Hancı Makina'ya Aittir.
www.ajans365.com.tr